Dzisiaj jest Piątek. 26 maja 2017. Imieniny obchodzą Beda, Filip, Marianna, Paulina, Więcemił, Wilhelmina. Do końca roku zostało 220 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Konsultacje w sprawie programu współpracy z organizacjami pożytku publicznego na 2015 rok.

2960 razy czytano artykul

Autor: Jadwiga Freus
wtorek, 07 października 2014

Siemkowice 07.10.2014 r.

Wójt Gminy Siemkowice

zaprasza organizacje pozarządowe

do konsultacji projektu  Programu Współpracy Gminy Siemkowice  na  2015 rok z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie jeżeli cele statutowe organizacji obejmują prowadzenie działalności pożytku publicznego.

Opracowany program będzie stanowić  podstawę  współpracy  z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami w zakresie realizowania lokalnej polityki wspierania aktywności pożytku publicznego. Program ten określa zasady, formy i zakres współpracy Gminy Siemkowice oraz umożliwia powierzenie lub wspieranie zadań publicznych.

Obowiązek powyższy został wprowadzony ustawą z dnia 17 grudnia 2009 r. o zmianie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie  oraz niektórych innych ustawach. Wszelkie uwagi i propozycje prosimy składać pisemnie w Urzędzie Gminy w Siemkowicach w terminie od 7 do 13 października 2014 roku na załączonym formularzu.

Załączniki:

Projekt program współpracy