Dzisiaj jest Czwartek. 21 września 2017. Imieniny obchodzą Bożeciech, Bożydar, Hipolit, Hipolita, Ifigenia, Jonasz, Laurenty, Mateusz, Mira. Do końca roku zostało 102 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Komunikat Energetyczny

3311 razy czytano artykul

wtorek, 28 października 2014

PGE Dystrybucja S.A.

Oddział Łódź-Teren

Rejon Energetyczny Bełchatów

Obszarowe Centrum Dyspozytorskie Wieluń

ul. Sieradzka 62

98 -300 Wieluń

tel. 043 8420201

KOMUNIKAT ENERGETYCZNY !

Rejon Energetyczny Bełchatów , Obszarowe Centrum Dyspozytorskie w  Wieluniu informuje, iż w związku z  prowadzonymi pracami eksploatacyjnymi nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej do odbiorców zasilanych z  poniżej podanych stacji transformatorowych:

Poniedziałek 3 listopada 2014r. Ożegów Kolonia, Łukomierz;

Wszystkie przerwy planowane są  w godz. 08.00 - 15.00,  z wyjątkiem podanym w  komunikacie. Przepraszamy za utrudnienia związane z  przerwą w  dostawie energii elektrycznej, jednocześnie informujemy, że z  przyczyn niezależnych od R.E. Bełchatów może nie dojść do wyłączeń w  podanych wyżej terminach.

Informacji o wyżej wymienionych przerwach, jak również o przerwach awaryjnych można uzyskać pod bezpłatnym numerem: tel. 991

Kategorycznie zabronione jest podłączenie do budynków napięcia z  jakiegokolwiek agregatu prądotwórczego oraz obcego źródła prądu np. sąsiedniego budynku, gdzie jest napięcie. Za samowolne podłączenie i  spowodowanie zagrożenia życia ludzkiego, tj. popełnienie przestępstwa przeciw bezpieczeństwu powszechnemu zgodnie z  brzmieniem art. 156 i 164 Kodeksu Karnego, sprawcy grozi kara ustalona w/w przepisami oraz pozbawienie dostawy energii elektrycznej.

Przygotował: Jarosław Dyja

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach