Dzisiaj jest Środa. 20 września 2017. Imieniny obchodzą Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant. Do końca roku zostało 103 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

„Kobieta w biznesie”

3148 razy czytano artykul

poniedziałek, 25 lipca 2016

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

w dniach od 13 lipca do 2 sierpnia 2016r.

przyjmuje zgłoszenia do pierwszej edycji naboru projektu

Kobieta w biznesie

Projekt skierowany jest do kobiet po 29. roku życia (tj. począwszy od dnia 30. urodzin), pozostających  bez pracy (bezrobotnych, poszukujących pracy lub biernych zawodowo), zamierzających założyć własną działalność gospodarczą i prowadzić ją przez co najmniej 12 m-cy na terenie woj. łódzkiego. W projekcie mogą wziąć udział kobiety zamieszkałe (w rozumieniu przepisów KC) na terenie woj. łódzkiego, z wyłączeniem miast: Łódź, Skierniewice, Piotrków Trybunalski oraz powiatów: łódzki wschodni, pabianicki i zgierski.

Priorytetowo traktowane są kobiety powracające oraz wchodzące po raz pierwszy na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dzieci.

Wsparcie udzielane w ramach projektu obejmuje:

• szkolenia oraz doradztwo z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej
  • zwrot kosztów dojazdu uczestników na szkolenia i doradztwo
  • wsparcie finansowe w postaci bezzwrotnej dotacji na uruchomienie działalności gospodarczej do wysokości 22 700,00 PLN
  • wsparcie pomostowe podstawowe do wysokości 1 750,00 PLN/ m-c przez okres 6 m-cy z możliwością ubiegania się o przedłużenie o kolejne 6 m-cy
  • zwrot kosztów udziału w szkoleniu/ doradztwie związanym z prowadzoną działalnością.

Dodatkowe informacje, terminy rekrutacji oraz dokumenty projektu dostępne są na:

Realizator projektu:

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Narutowicza 34, 90-135 Łódź,
tel. 042 208 92 01, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ogłoszenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach

Portal Gminy Siemkowice