Dzisiaj jest Poniedziałek. 18 czerwca 2018. Imieniny obchodzą Efrem, Elżbieta, Gerwazy, Leonia, Marek, Marina, Paula. Do końca roku zostało 197 dni.
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/orkiestra_rado_2016,crop=1,crop_factor=1,ratio=0,width=280,height=150,thumbs=0
2 sierpnia 2016 roku w Radoszewicach odbył się koncert Orkiestry Dętej z Siemkowic
Autor: Jadwiga Freus
środa, 03 sierpnia 2016

Orkiestra Dęta zagrała podczas odpustu parafialnego Matki Boskiej Anielskiej, który przypada w tym dniu. Miejscem wieczornego koncertu był plac przed strażnicą OSP w Radoszewicach.

Muzycy kontynuują tym wieloletnią tradycję odpustowego grania , które zrodziło się wiele lat temu w Siemkowicach. Już po raz drugi, na zaproszenie społeczności wsi Radoszewice artyści z naszej Gminy zaprezentowali swoje umiejętności w czasie parafialnego święta.

{gallery}orkiestra_rado_2016,crop=1,crop_factor=1,ratio=0,width=280,height=150,thumbs=0{/gallery}