Dzisiaj jest Środa. 21 lutego 2018. Imieniny obchodzą Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut, Teodor, Wyszeniega. Do końca roku zostało 314 dni.
Zwrot podatku akcyzowego dla rolników za II półrocze 2016 r.
Autor: Krystyna Augustyniak
piątek, 12 sierpnia 2016

Informuje się mieszkańców gminy ,że w 2016r producenci rolni będą mogli składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej do Wójta właściwego ze względu na miejsce położenia gruntów będących w posiadaniu tego producenta rolnego w terminie :
od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2016 wraz z fakturami z okresu od 1 lutego 2016 do 31 lipca 2016r.

Stawka wynosi 1 zł od 1 litra oleju napędowego zużywanego do produkcji rolnej. Maksymalna kwota zwrotu podatku akcyzowego na 1 ha użytków rolnych w 2016r wyniesie 86 zł.

Informuje się mieszkańców gminy ,że w 2016r producenci rolni

Portal Gminy Siemkowice