Dzisiaj jest Wtorek. 24 kwietnia 2018. Imieniny obchodzą Aleksander, Aleksy, Egbert, Erwin, Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy, Horacjusz, Zbroimir. Do końca roku zostało 252 dni.
Nowy ciągnik dla Urzędu Gminy w Siemkowicach
czwartek, 29 września 2016

29 września 2016 roku sfinalizowano zamówienie dotyczące zakupu fabrycznie nowego ciągnika dla Urzędu Gminy w Siemkowicach. W wyniku konkursu wszczętego w trybie postępowania nieograniczonego o udzielenie zamówienia publicznego wpłynęło 6 ofert. Komisja Konkursowa wybrała najkorzystniejszą ofertę, którą złożyła firma P.P.U.H. „ROLMECH” Barbara Grzegorczyk z Mstowa. Wykonawca przedstawił ofertę najkorzystniejszą pod względem wymaganych kryteriów. Ciągnik URSUS C-3102 rok produkcji 2016 o mocy 102 KM kosztował 158 055,00 zł. Okres gwarancji  zakupionego ciągnika wynosi 4 lata.

Portal Gminy Siemkowice