Dzisiaj jest Czwartek. 21 września 2017. Imieniny obchodzą Bożeciech, Bożydar, Hipolit, Hipolita, Ifigenia, Jonasz, Laurenty, Mateusz, Mira. Do końca roku zostało 102 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

"Lokalny Animator Sportu" - informacje

6021 razy czytano artykul

środa, 23 listopada 2016

Uruchomiliśmy dla Państwa nowy portal internetowy, którego celem jest ułatwienie dostępu do oferty zajęć sportowych i rekreacyjnych, prowadzonych przez Animatorów Sportu w ramach realizacji projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Lokalny Animator Sportu”. Dostęp do serwisu (www.lokalnyanimatorsportu.pl) możliwy jest zarówno z komputerów stacjonarnych jak i urządzeń mobilnych, a zastosowane rozwiązania mają na celu obniżenie czasu ładowania i zmniejszenie obciążenia łącza ilością przesyłanych danych.

Od tego roku projekt „Lokalny Animator Sportu” może być realizowany, nie tylko na boiskach typu Orlik 2012, ale także w terenie, halach sportowych, pływalniach, lodowiskach oraz wszystkich innych obiektach sportowych udostępnionych przez Samorządy Terytorialne na potrzeby jego realizacji. Obejmuje on swoim zasięgiem różne grupy wiekowe, a udział we wszystkich zajęciach jest całkowicie bezpłatny.

Liczymy, że oddane w Państwa ręce narzędzie ułatwi dostęp do zaplanowanych na dany miesiąc zajęć oraz dzięki poprawie komunikacji z  Animatorami, pozwoli im lepiej rozpoznać potrzeby środowiska, co zaowocuje powstaniem wielu nowych form aktywności ruchowej osób, które dotąd nie korzystały z możliwości jakie daje realizowany w tym roku projekt. Choć zakończy się on 31 grudnia, to mamy nadzieję, że oddana do Państwa użytku Platforma w kolejnych latach będzie stopniowo rozbudowywana, by jak najlepiej wspierać współpracę Animatorów z  lokalnymi społecznościami na terenie całego naszego kraju.

Zespół Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach