Dzisiaj jest Czwartek. 22 lutego 2018. Imieniny obchodzą Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor, Wiktoriusz, Wrócisław. Do końca roku zostało 313 dni.
Zwrot podatku akcyzowego dla rolników za I półrocze 2017r.
Autor: Krystyna Augustyniak
środa, 25 stycznia 2017

Informuje się mieszkańców gminy, że w 2017r producenci rolni będą mogli składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej do Wójta właściwego ze względu na miejsce położenia gruntów będących w posiadaniu tego producenta rolnego w  terminie:

od 01 lutego 2017r do 28 lutego 2017r wraz z fakturami z okresu od 01.08.2016 do 31.01.2017r.

Stawka wynosi 1,00 zł od 1 litra oleju napędowego zużywanego do produkcji rolnej. Maksymalna kwota zwrotu podatku akcyzowego na 1 ha użytków rolnych w 2017r wyniesie 86,00zł.

Przekazanie zwrotu podatku /zgodnie z zaleceniem RIO/ zostanie dokonane za pośrednictwem konta bankowego, które należy wskazać we wniosku.

Portal Gminy Siemkowice