Dzisiaj jest Niedziela. 28 maja 2017. Imieniny obchodzą Augustyn, German, Jaromir, Priam, Wiktor, Wiktoriusz, Wilhelm, Wrócimir. Do końca roku zostało 218 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie informuje, że w dniu 18 marca 2017 r. (sobota) organizuje wyjazd na XXIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w KIELCACH.

1115 razy czytano artykul

piątek, 10 marca 2017

Rada Powiatowa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie informuje, że w dniu 18 marca 2017 r. (sobota) organizuje wyjazd na XXIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w KIELCACH.

W czasie Targów ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów na blisko 62,5 tysiącach metrów kwadratowych będzie prezentować sprzęt i asortyment niezbędny w każdym gospodarstwie rolnym. Będzie można poznać nowinki technologiczne, innowacyjne rozwiązania ułatwiające produkcję rolną. To zdecydowanie największe targi rolnicze w halach w Polsce i najważniejsze wydarzenie w środowisku rolniczym.

Zakres branżowy targów techniki rolniczej w Kielcach to: nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej, maszyny i urządzenia ogrodnicze i leśne, jak również nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe oraz budownictwo inwentarskie.

Zapisy trwają do 14 marca 2017 roku (ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń)  – chęć wyjazdu można zgłosić w BP IRWŁ w Pajęcznie,  ul. 1 Maja 13/15 (koło szpitala) pokój nr 14 lub pod nr telefonu 510-474-813.

Koszt dojazdu – 20 zł., wstęp bezpłatny na podstawie otrzymanych przez Izbę Rolniczą Województwa Łódzkiego zaproszeń.

Wyjazd o godz. 6:30 z Pajęczna z dworca PKS, planowany powrót ok. godz. 18:00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Przewodniczący Rady Powiatowej