Dzisiaj jest Czwartek. 21 września 2017. Imieniny obchodzą Bożeciech, Bożydar, Hipolit, Hipolita, Ifigenia, Jonasz, Laurenty, Mateusz, Mira. Do końca roku zostało 102 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Seminarium pn.: LEVEL UP – BON ZŁAP „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – szkolenia i doradztwo w nowej odsłonie”

3297 razy czytano artykul

poniedziałek, 13 marca 2017

Kiedy?

17 marca 2017 r.

Gdzie?

„EC1 Łódź — Miasto Kultury”
Łódź, ul. Targowa 1/3, 90-022 Łódź

Dla kogo?

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW:
Zainwestuj w siebie i swoich pracowników! Dzięki pieniądzom unijnym będzie to możliwe. Aż 83 miliony zł w regionie łódzkim przeznaczone są na podniesienie kwalifikacji w tym m.in. na szkolenia, doradztwo, studia podyplomowe.
Przyjdź na seminarium, a dowiesz się wszystkiego!

DLA FIRM SZKOLENIOWYCH:
Masz firmę szkoleniową? Nie czekaj i działaj!
Zarejestruj się w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Masz niepowtarzalną szansę, żeby podczas seminarium skorzystać z  mobilnego punktu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i wpisać swoją firmę do BUR. Dzięki temu będziesz mógł szkolić pracowników firm z województwa łódzkiego, w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania.
Jeżeli nie dokonałeś jeszcze rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych chcielibyśmy Cię zachęcić do skorzystania z  mobilnego punktu rejestracji, który będzie działać równolegle do seminarium. Konsultanci PARP będą do Twojej dyspozycji w EC1 i pomogą w uzupełnieniu formularza rejestracyjnego (Karta Podmiotu) oraz dokonają na miejscu weryfikacji danych. Daje to możliwość uzyskania wpisu do Bazy Usług Rozwojowych w ciągu jednej wizyty. Dzięki rejestracji w Bazie z pomocą konsultantów PARP zaoszczędzisz czas i wyjaśnisz wszelkie wątpliwości dot. funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych.  Zgłoszenia chęci skorzystania z  mobilnego punktu rejestracji należy dokonać niezależnie od zgłoszenia na seminarium wysyłając e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona.

A ponadto…

Podczas seminarium będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich, dowiedzieć się czym jest Podmiotowy System Finansowania, gdzie pozyskać bony rozwojowe dla siebie i dla swoich pracowników, poznać historie beneficjentów, którzy skorzystali z Funduszy Europejskich, a  na koniec do działania zmotywuje Dorota Wellman.
Już teraz zarejestruj się i przyjdź na seminarium.

Udział jest bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Zapisz się już dziś i przyjdź na seminarium.

Poniżej link do wydarzenia:

Agnieszka Zaremba

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach