Dzisiaj jest Sobota. 18 listopada 2017. Imieniny obchodzą Aniela, Cieszymysł, Filipina, Galezy, Klaudyna, Odo, Otto, Roman, Tomasz. Do końca roku zostało 44 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

XII Akcja oddawania krwi w Siemkowicach

2454 razy czytano artykul

Autor: Marcin Smejda
czwartek, 30 marca 2017

2. kwietnia 2017 roku czyli w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejne 'Siemkowickie Masowe Oddawanie Krwi'. „SMOK” organizuje akcję zbiórki krwi już po raz dwunasty. Organizatorzy tej szlachetnej akcji liczą na przybycie, gdyż jak wszyscy doskonale wiemy krew jest bezcenna. Jest lekiem, którego zastąpić nie można. Jedynym źródłem krwi są zdrowi ludzie, którzy rozumieją, że oddanie krwi to swego rodzaju posłannictwo oraz szlachetny uczynek wobec potrzebujących. Oddając krew wyobraźmy sobie, że dzięki temu darowi czyjeś życie zostaje uratowane. Osoba, która otrzyma krew pozostanie nieznana, ale musimy pamiętać, że ona też jest czyimś przyjacielem, rodzicem bądź znajomym.

Krew będzie można oddać na parkingu przed kościołem w Siemkowicach w najbliższą niedzielę od godziny 9:00 do 11:30.

Jeżeli:

• jesteś osobą pełnoletnią,
  • czujesz się zdrowy,
  • ważysz nie mniej niż 50 kg,
  • pragniesz pomóc drugiemu człowiekowi,

- zabierz dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, pozwalającym na stwierdzenie tożsamości i odwiedź SMOK w najbliższą niedzielę w Siemkowicach! Zapraszamy!

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach

Portal Gminy Siemkowice