Dzisiaj jest Poniedziałek. 26 czerwca 2017. Imieniny obchodzą Jan, Jeremiasz, Jeremi, Paweł, Zdziwoj. Do końca roku zostało 189 dni.

Nowy numer konta bankowego UG Siemkowice

BS Warta O/Siemkowice - 69 9270 1029 0200 0794 2002 0190

Malwinki w Łodzi

1770 razy czytano artykul

czwartek, 04 maja 2017

„Ludzie nie umierają ze starości tylko z braku aktywności i nie dlatego przestają się bawić,że się starzeją lecz starzeją się,bo się przestają bawić.”

Kabaret „MALWINKI” łamie te zasady zachęcając do zabawy. Kabaret „Malwinki „z Siemkowic na III Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dojrzałej w Łodzi w kategorii Kabarety  zdobył I miejsce.

III Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej to trzecia edycja projektu "Przystanek 60+". Tym razem tematem spotkania, odbywającego się 25 i 26 kwietnia 2017r. w Łódzkim Domu Kultury był teatr i kabaret. W ciągu dwóch dni Przeglądy w ŁDK zaprezentowało się 19 grup teatralnych oraz kabaretowych z 13 miejscowości województwa łódzkiego.

Laureaci:
Kategoria Kabaret:
1. miejsce-kabaret Malwinki (Siemkowice) "Fitness po wiejsku"
2. miejsce - Kabaret Wesołe Babki z Kozenina (Kozenin) "Wiejski wywiad"
3. miejsce - Kabaret Trzeciaki, Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK (Piotrków Trybunalski) "Lata 30te, lata 40te"

Patronat honorowy nad projektem sprawuje Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

Publiczne Gimnazjum w Siemkowicach